O nas

Jesteśmy Twoim Ulubionym Sklepem.

Jeśli kochasz siebie i myślisz o swoim zdrowiu🏆.

Jeśli dbasz o swoje życie oraz zdrowie swojej rodziny i przyjaciół🥇.

🎊Znaleźliśmy się nawzajem!🎉

Dlatego oferujemy wysokiej jakości produkty z ekologicznych regionów świata.

Porady i ciekawostki o herbacie☕️🌱, liofilizowanych🍓🍒🍊 lub suszonych🍉🍑 owoców, czurczchele 🍇🌰, naturalnych sokach🍓🍒.

znajdziecie w naszemu sklepy i na naszym blogu.

Prawdziwe produkty z Gruzji.

Prawdziwe produkty z Gruzji to luksusowy prezent dla miłośników tradycji kulinarnych tego kraju. Najbardziej znane dania kuchni kaukaskiej są nie do pomyślenia bez specjalnych przypraw, pachnących ziół i przypraw, które stworzyły chwałę lokalnej kuchni daleko, poza tym regionem. Miłość do warzyw, szerokie zastosowanie składników owocowych i jagodowych, obecność orzechowych podtekstów – wszystko to niesamowicie się uzupełnia, stosowane zarówno w daniach głównych, jak i w różnych sosach.

Wiele gruzińskich produktów jest naprawdę wyjątkowych. Ich główną różnicą w stosunku do ich europejskich odpowiedników jest połączenie
pozornie niekompatybilnych składników. Żywym przykładem takiego “paradoksu” jest pikantny sos gruziński Tkemali, który z powodzeniem łączył w sobie kwas śliwkowy, palącą się czerwoną paprykę, bukiet mięty i kolendrę.

Sklep z gruzińskimi produktami zaskoczy smakoszy niezwykłymi sałatkami i słodyczami, których na świecie nie ma. W sklepie Wailz.pl klienci będą mieli do dyspozycji to, co najlepsze z tego, co Kaukazowa piekarnia robiła, spotykając się z drogimi gośćmi!

Gruzińskie Smakołyki

Wspaniałe smakołyki z Gruzji można znaleźć na wirtualnych półkach naszego sklepu. Na lekki obiad witaminowe chipsy owocowe są idealne – nie zepsują Twojego apetytu, ale pomogą Ci natychmiast naładować energię. Oryginalne liofilizowane owoce zamienią zwykłą herbacianą imprezę w tropikalną ceremonię, a miłośnicy kawy zasmakuje suszony arbuz i persymon, które można spożywać nie tylko z herbatą i kawą, ale także jako przystawkę do wina i mocnych napojów alkoholowych.

Szlachetni miłośnicy słodkiego luksusu będą zachwyceni wspaniałym deserem – rozpływającym się w ustach liofilizowanych owoców o zachwycającej teksturze delikatnego ażurowego jedwabiu. Dzięki specjalnej technologii gotowania, ten wyjątkowy produkt nie wysycha, bez dodatku cukru, tłuszczu i środków chemicznych. I zawiera wszystkie użyteczne właściwości owoców.

I jest absolutnie niemożliwe, aby zrezygnować z Czurczchele – Gruzińskie Snickery – Gruzińskie cukierki bez dodatku cukru – te słodycze mogą zjednoczyć wszystkich członków rodziny przy świątecznym stole lub stać się szykownym prezentem dla drogiej osoby.

Gruzińska Herbata

Gruzińska herbata to kolory świata, dusza harmonii.

Herbata jest najważniejszym napojem w historii ludzkiej cywilizacji, co wiąże się z niesamowitą ilością legend i pięknych tradycji. Cesarze chińscy i monarchowie europejscy, japońscy samuraje i koczownicy tybetańscy rozpoczęli swój dzień od herbaty. Dziś herbatę można kupić wszędzie w Polsce, ale kilkaset lat temu w Europie herbata była sprzedawana wyłącznie w aptekach jako lek. W Paryżu pierwsza herbaciarnia pojawiła się na prośbę króla Ludwika – książę koronny był pewien, że może wykorzystać chińskie ceremonie do przywrócenia młodości. Przyjemną cechą naszych dni jest możliwość zakupu herbaty w sklepie internetowym, wybierając napój urodzony pod gruzińskim słońcem na zboczach gruzińskich gór.

Sklep z herbatą Wailz.pl pozwoli Państwu wybrać się w podróż do najpiękniejszego i najbardziej bajecznego miejsca na świecie – przecież wybór herbaty w naszym sklepie jest przyjemny. Herbaciarnia sprzedaje herbatę w torebkach, herbatę ekspresową, herbatę liściową.
Zanurz się w promiennym świecie wspaniałych smaków i magicznych aromatów!

Dowiedz się więcej o Gruzji tutaj.

☎️Zadzwoń do nas: +48 739 902 539
💻Napisz do nas: info@wailz.pl