Czarna herbata z Gruzji a azerbejdżanu

Czarna herbata jest wysoce sfermentowaną herbatą. Ma bogaty cierpki smak i słodki posmak.

🧐 Czarna herbata pobudza mózg, zwiększa aktywność umysłową i fizyczną. Jest przydatny w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego, w skurczach naczyń mózgowych i migren, w obrzękach serca i nerek.
🧐 Czarna herbata ma właściwości przeciwwirusowe, bakteriobójcze, moczopędne i napotne. Ma działanie ściągające, otulające i przeciwskurczowe na ciało.

W naszym sklepie Wailz.pl🛒 możesz 🛒 kupić gruzińską herbatę od producenta. Herbata marki Manna to gwarancja wysokiej jakości.

CZARNA HERBATA KUP TERAZ

Każdy z naszych filiżankach przechodzi proces produkcji składający się z czterech etapów: więdnięcie, skręcanie, utlenianie i suszenie (system ISO 20000:2005).

🧐 W wyniku tych działań napar z liści czarnej herbaty charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami. Dzięki dużej zawartości flawonoidów hamuje rozwój bakterii w układzie pokarmowym i pobudza go do wydzielania soków trawiennych, co pomaga w trawieniu ciężkich posiłków, a także sprzyja utrzymaniu formy💪.

Warto również wiedzieć, że zaparzone liście czarnej herbaty mają działanie prozdrowotne nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz naszego ciała – okład z nich łagodzi oparzenia słoneczne, objawy trądziku, oraz zmniejsza opuchliznę wokół oczu.

🥰Rezultatem jest naturalny i zdrowy produkt o doskonałym smaku, wyjątkowym aromacie i specjalnych właściwościach leczniczych🥰 .