Kareli Fruits

Gruzińskie suszone owoce 🍊🍉🍇🍓🍈🍑

Część produkcyjna Kareli Fruits znajduje się w Kareli w Gruzji – jednym z najbardziej produktywnych, dziewiczych i znanych regionów owocowych na świecie. Zatrudnia około połowy ludności wioski, z których większość to kobiety. Praca wyłącznie z plantatorami w regionie, dojrzałe śliwki, gruszki, jabłka i arbuzy są pięknie przekształcone w doskonały wybór pysznych przekąsek owocowych.

Założona w 2015 roku firma Kareli Fruits specjalizuje się w wysokiej jakości produktach owocowych i dostarcza odżywcze produkty na bazie owoców ludziom, którzy prowadzą zdrowszy i bardziej aktywny tryb życia.

Pyszne i zdrowe to podstawowa filozofia Kareli Fruits, która stosuje te koncepcje we wszystkich aspektach swojej działalności, w tym w rozwoju produktu, produkcji i relacjach społecznych. Wyróżnia się lokalnymi owocami, naturalnie bogatymi w smak, witaminy i minerały, a firma zapewnia zdrową dietę organizacjom i osobom, którym służy.

Bez glutenu, bez cukru, bez gmo

Marka Kareli Fruits oferuje miłośnikom owoców wyjątkowo smaczne sposoby produkcji naturalnych suszonych owoców: suszony arbuz 🍉, suszone kaki 🍑, suszone śliwki 🍇.

Stosowana jest technologia suszenia w niskiej temperaturze, proces suszenia trwa 12-18 godzin, technologia ta zapewnia zachowanie 90% witamin i minerałów w owocach.