Gruzińska Zielona herbata zalety

Zielona herbata zalety, zielona herbata gdzie kupić

Herbata jest najwspanialszym napojem świata!

– Qi wan, wailz.pl

gruzińska Zielona herbata korzyści

Gruzińska zielona herbata jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy, dzięki zawartości witaminy C i katechiny jest bardzo przydatna do picia przez pacjentów chorych na raka.

Ponadto, zielona herbata jest uważana za dobre narzędzie do zapobiegania chorobom serca, miażdżycy, chorób naczyń mózgowych, dzięki witaminie P, wzmacnia i czyni elastyczne ściany naczyń krwionośnych.

Również zielona herbata polecana jest przy zatruciach pokarmowych, dysbakteriozy i grypie, a dzięki zawartości jodu poprawia stan układu hormonalnego – osób mających problemy z tarczycą.
Zawartość fluorków w zielonej herbacie sprawia, że jest ona doskonałym środkiem wzmacniającym zęby i dziąsła, może być nawet stosowana jako płukanka zapobiegająca próchnicy.

Każda filiżanka herbaty jest wyimaginowaną podróżą

– Catherine Douzel, wailz.pl

Kto lubi długo siedzieć przy komputerze, może zrobić to na filiżankę zielonej herbaty, dzięki swojemu działaniu antywirusowemu, przeciwbakteryjnemu i przeciwzapalnemu, zielona herbata chroni organizm ludzki przed negatywnym promieniowaniem monitora, normalizuje serce, jednocześnie zwiększając jego wydajność.
Żywiołowość i energia zielonej herbaty da temu, kto zacznie od niej swój poranek zamiast filiżanki kawy.
Obecnie herbata zielona jest aktywnie stosowana jako środek odchudzający, gdyż pozwala na wzmocnienie procesów metabolicznych w organizmie człowieka, a tym samym przyspieszenie usuwania toksyn.

Aby zrzucić kilka dodatkowych kilogramów, wystarczy pić 2-3 filiżanki zielonej herbaty dziennie, a ciało będzie w stałym tonie, i w ogóle stan ten będzie znacznie lepszy.
Aby osiągnąć efekt odchudzania, zieloną herbatę należy pić bez dodatku cukru i mleka, w ostateczności można włożyć do niej łyżeczkę miodu. Napój taki spożywa się świeżo zaparzony, a ten sam napar nie powinien być wypełniony wrzącą wodą więcej niż dwa razy, ponieważ w drugim naparze dokładnie połowa witamin i pierwiastków śladowych jest już utracona, a następnie pozostają one nie więcej niż 20%.
Spożywając 2-3 szklanki zielonej herbaty dziennie, można nie tylko zmniejszyć apetyt, ale także przyczynić się do lepszego trawienia i wchłaniania pokarmu, jednocześnie usuwając z organizmu nagromadzone toksyny.
Zielona herbata kupić w sklepie internetowym Wailz.pl: zielona herbata i zielona herbata smakowa🛒⤵️⤵️⤵️

Leave a Comment