Pomysł na prezent dla Dziadka

Dziadek jest jedną z najbliższych osób w rodzinie. Znasz go tak dobrze, ale jakże trudno jest wybrać dla niego prezent!

Jaki prezent podarować ukochanemu dziadkowi?

Wybór prezentów nie jest łatwy, zwłaszcza gdy konieczne jest pogratulowanie starszemu członkowi rodziny. Musisz znaleźć prezent, który jest oryginalny i użyteczny.

Pomysły na ciekawe prezenty:

Tradycja podarowania herbaty na święta wywodziła się ze Starożytnych Chin, gdzie wiązała się z pragnieniem zdrowia i długowieczności.
A także smaczna herbata ułatwia komunikację, łączy i dostosowuje się do wzajemnego zrozumienia. Herbata, jako prezent, to wspaniała tradycja.

Herbata z tymiankiem.

Środek profilaktyczny przeziębień i chorób wirusowych, chorób układu pokarmowego, stabilizujący siły i radzący sobie z bezsennością. Ma on również wzmacniający wpływ na całe ciało ludzkie.

Tymianek – uniwersalne ziele w dziedzinie zdrowia mężczyzn. Neutralizuje stany zapalne i infekcje w układzie moczowo-płciowym, zmniejsza obrzęk dróg moczowych w zapaleniu gruczołu krokowego, poprawiając tym samym wydalanie moczu z organizmu.

Wpływa to korzystnie na dynamikę leczenia zaburzeń erekcji. Podczas konsumpcji wytwarzana jest dodatkowa ilość testosteronu, która pomaga wzmocnić męską siłę.

Herbata z tymiankiem jest przydatna dla mężczyzn, którzy cierpią na łysienie. Zawarty w jego składzie kwas ursolowy może stymulować cebulki, aktywując wzrost włosów.

Kup już teraz: czarna herbata z tymiankiem w torebkach, czarna herbata z tymiankiem liściasta

Herbata z liścia borówki.

Stosowanie herbaty z liści borówki dla wzroku zostało oficjalnie udowodnione. Ona leczy, stosowane do zapobiegania wielu chorobom oczu: krótkowzroczności i nadwzroczności, problemom z siatkówką i ostrością wzroku, zapaleniu spojówek i innym.

Zmniejsza poziom cukru we krwi. Diabetycy z grupy 1 i 2 wiedzą, że herbata jest w stanie normalizować poziom cukru we krwi. Efekt ten osiągany jest dzięki zawartości inuliny w roślinie (nie mylić z insuliną).

Zawartość wapnia, siarki i fosforu w liściach pomaga utrzymać zęby, kości, paznokcie i włosy w porządku. Oprócz tych minerałów obecne są również żelazo, jod i sód. Wszystko to wspiera serce, żołądek i usprawnia procesy metaboliczne.

Korzystne dla pracy wielu organów są również kwasy zawarte w liściach borówki. Kwasy te pomagają również w chorobach stawów.

Ból głowy. Migrena jest najczęstszym bólem głowy. To powoduje skurcze naczyniowe. Herbata jest w stanie skraplać krew, a dzięki temu skurcze przechodzą.

Kup już teraz: czarna herbata z liści borówki

Herbata z cytryną czarna lub zielona.

Co może być lepszego niż filiżanka herbaty z cytryną?! Ten napój, dzięki witaminie C, rozweseli cię, rozgrzeje i podniesie na duchu.

Szczególnie przydatne jest picie go w zimnych porach roku, pomaga organizmowi w walce z wirusami. Kiedy sok z cytryny rozcieńcza krew i reguluje ściany naczyń krwionośnych.

Cytryna to doskonały tonik! Rozchmurz się, ulży zmęczeniu, złagodzi napięcie i poprawi samopoczucie. Tylko kilka filiżanek herbaty z cytryną i znów pełna siły i witalności!

Kup już teraz: zielona herbata z cytryną, czarna herbata z cytryną

A jeśli mowa już o Dniu Dziadka nie można zatem nie pomyśleć o jakimś wyjątkowym upominku.

Wyjątkowym, tak jak wyjątkowy jest nasz dziadek, którym chcemy dać wszystko co najlepsze by podziękować im za trud opieki nad nami, za ich dobre serce i ciepłe słowa.

Suszona Persymona (kaki).

Regularne spożywanie suszonego persymonu wzbogaca się o składniki aktywne, które mają korzystny wpływ na organizm.

Ma dobry wpływ na aktywność przewodu pokarmowego, zmniejszając możliwość krwawienia w chorobach takich jak hemoroidy.

Ze względu na wysoką zawartość potasu – zwiększa napięcie naczyń krwionośnych, co ma pozytywny wpływ na procesy krążenia krwi.

Suszony persymon zawiera rzadki kwas betulinowy, który jest znany ze swojej zdolności do walki z rakiem i blokowania wzrostu komórek nowotworowych.

Ponadto, suszony persymon pomaga w regulacji poziomu cukru i cholesterolu, obniżając ich poziom, co ma pozytywny wpływ na zdrowie naczyń krwionośnych i całego organizmu.

Kup już teraz: suszona persymona (kaki)

Czurczchela.

Czurczchela jest nie tylko bardzo smacznym produktem, ale również zdrowym.

Oba główne składniki czurczcheli to zdrowa i pożywna żywność. Korzystne właściwości orzechów włoskich znane są od dawna. Zawierają one wiele łatwo przyswajalnych tłuszczów, białek i lipidów, witamin z grupy B, C, E, fitoncydów, a także użyteczne mikroelementy – potas, wapń, magnez, fosfor i żelazo. Zawartość witaminy C w orzechach włoskich jest znacznie wyższa niż w czarnej porzeczce i innych produktach. A jeśli chodzi o wartość odżywczą, ziarno dwudziestu orzechów może dać człowiekowi dzienną dawkę tłuszczu.

To właśnie te właściwości orzecha sprawiły, że stał się on produktem numer jeden w diecie sportowców i astronautów, ponieważ łagodzą zmęczenie, zwiększają wigor, normalizują serce i naczynia krwionośne.

Jeśli chodzi o soku z winogron, czysty lub skondensowany sok, podobnie jak wino z winogron, ma korzystny wpływ na serce i naczynia, normalizując ciśnienie krwi i zmniejszając nadmiar cholesterolu. A dzięki zawartości stymulantów biogennych – resweratolu i flawonoidów, sok winogronowy zwiększa aktywność umysłową, zmniejsza zmęczenie i usprawnia procesy metaboliczne w organizmie człowieka.

Kup już teraz: czurczchela z podwójnymi orzechami włoskimi, czurczchela z orzechami laskowymi, czurczchela z orzechami włoskimi

Suszone Śliwki.

Śliwki pomagają oczyścić tkankę wątroby i przyspieszyć naprawę uszkodzonych tkanek.

Pomaga poprawić koncentrację i uwagę. Zawiera alfa-karoten, który ma korzystny wpływ na wzrok i funkcje mózgu.

Poprawia pracę układu pokarmowego. W tym przypadku owoce aktywnie działają i przyczyniają się do normalizacji mikroflory jelitowej. Zmniejsza to liczbę zaparć, a także zapobiega tworzeniu się gazów.

Oczyszczanie ciała. Oczyszcza organizm z toksyn i żużli, co ma pozytywny wpływ na skład krwi, a ponadto poprawia przepływ krwi i oczyszcza naczynia krwionośne z cholesterolu.

Pomaga przy zaburzeniach w sercu.

W hipertensji. Śliwki mają działanie moczopędne, co pozwala obniżyć ciśnienie krwi. Normalizuje również ciśnienie wewnątrz czaszkowe, co łagodzi bóle głowy i pulsacje.

Dziadek oczywiście będzie zadowoleń z takich prezentów!
Przecież te prezenty pokażą go, co myślisz o nem i dbasz o nim, a także o go zdrowie.

Kup już teraz: suszona śliwka XL, suszona śliwka L

Pomysł na prezent dla Babci

Leave a Comment