Dzień dobry, Szanowni Państwo.

Celem naszej firmy Wailz jest wsparcie i kultywowanie wykorzystania zdrowej, wysokiej jakości, smacznej herbaty i zdrowej żywności.

Firma Wailz Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorami w Polsce firmy/producenta „Gemuani”, Gruzja.

Gemuani

Suszenie sublimacyjne (liofilizacja, freeze-dried fruits) – to całkowicie naturalny proces, który usuwa 97% wilgoci ze świeżych owoców i warzyw. Surowce są głęboko zamrażane, a następnie przenoszone do komory liofilizacji, gdzie wilgoć, szybko przekształca w formę gazową, jest usuwana pod niskim ciśnieniem bez wpływu ciepła.
Produkt jest zrobiony ze świeżych, pełnych owoców bez dodatków, słodzików i konserwantów, te lekkie, chrupiące i pyszne liofilizowane przekąski owocowe są idealne dla osób prowadzących zdrowy styl życia.

Kup owoce liofilizowane już teraz na naszej stronie!

Jesteśmy także jedynymi dystrybutorem firmy/producenta “Nugbari”, Gruzja.

Nugbari

Nugbari, znanego gruzińskiego producenta czurczchele (churchkhele). Czurczchela to tradycyjna gruzińska słodycz, która należy do dziesięciu najsmaczniejszych słodyczy na świecie.

Czurczchela – to jedzenie dla ludzi, którzy prowadzą zdrowy tryb życia.
Poza fizycznym Czurczchela daje również energię umysłową.
Orzechy laskowe pobudzają i odżywiają mózg (omega 3, -6, -9), a wraz z sokiem winogronowym i mąką pszenną zawierają wiele innych niezbędnych składników odżywczych.

Ze względu na swoje “zdrowe kalorie” i użyteczne mikroelementy, czurczchela jest naturalnym batonem energetycznym.

Z tego powodu gruzińscy wojownicy nosili je w starożytnych wojnach.
Kup 100% naturalna Czurczchela na naszej stronie!

Jesteśmy jedynymi dystrybutorem firmy/producenta “Kareli Fruits”, Gruzja.

Kareli Fruits

Kareli Fruits specjalizuje się w wysokiej jakości produktach owocowych dla zdrowego i aktywnego trybu życia i stosuje tę koncepcję na każdym etapie rozwoju produktu i jego przetwarzania.

Zakład Kareli Fruits znajduje się w Kareli w Gruzji – jednym z najbardziej produktywnych i znanych obszarów uprawy owoców na świecie.

Kareli Fruits zajmuje czołową pozycję w swojej branży z suszonymi owocami Chikori.
Marka Chikori oferuje miłośnikom owoców niesamowicie smaczne sposoby rozkoszowania się naturalnymi suszonymi owocami.

ISO 22000
100% wegańskie
bez GMO

Wykorzystuje technologię suszenia w niskiej temperaturze, proces suszenia trwa 12-18 godzin, technologia ta zapewnia 90% witamin i minerałów w owocach.

Kup suszone owoce już teraz na naszej stronie!

Jesteśmy także jedynymi dystrybutorem firmy/producenta “Manna”, Gruzja.

Manna

Firma “Manna” produkuje w 100% gruzińską herbatę wysokiej jakości, organiczną i nieorganiczną, klasyczną i bogatą mieszankę herbat z różnymi roślinami.

Firma wdrożyła system zarządzania bezpieczeństwem żywności, który jest warunkiem wstępnym do produkcji nieszkodliwych produktów dla ludzkiego życia i zdrowia. Firma także posiada certyfikaty ISO 22000: 2005 „Kaukaz”, bioprodukcja, produkcja i koszerność.

W swojej ofercie firma „Manna” oferuje około 12 rodzajów herbat: liściasta i w torebkach.

Kup herbatę już teraz na naszej stronie!