ZESTAWY

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Promocja! Herbata gruzińska, Herbata bez pestycydów

  ZESTAW PREZENTOWY HERBAT W SASZETKACH

   

  Gruzińskie herbaty Manna charakteryzuje się wyjątkowym smakiem. Tworzy przyjemny nastrój. Zawiera naturalnie występujące przeciwutleniacze, garbniki, kofeinę, witaminy P i C.

  Naturalna herbata bez obróbki chemicznej.

  Zestaw wysokiej jakości gruzińskich herbat gruzińskiego producenta Manna. Kolekcja ta daje możliwość skosztowania 4 różnych smaków po 20 saszetek każdy.

  Herbata znajduje się w ekologicznym pudełku.

  Herbata znajduje się w osobnych hermetycznie zamkniętych kopertach z folii aluminiowej, bardzo długo zachowujących świeżość produktu. Świetnie nadaje się na spotkania biznesowe, konferencje, a także dla biur, pensjonatów czy restauracji.

  Zestaw skomponowaliśmy ze smaków, które cieszą się dużą popularnością. Znajdziemy tu klasyczne herbaty czarne i zielone – czyste, czarna i zielona smakowe.

  Zestaw Manna 80 Mix składa się z następujących herbat

  • Herbata Manna Green 20×2 g – zielona
  • Herbata Manna Black 20×2 g – czarna
  • Herbata Manna Black&Thyme 20×1,35 g – czarna z macierzanki
  • Herbata Manna Green&Lemon 20×2 g – zielona z suszoną cytryną

  Sposób przygotowania herbat:
  W przypadku ekstrakcji użytecznych substancji z liści herbaty polecany w gorącej (100°C) wodzie 3-5 minut, ponieważ korzystne substancje wychodzą stopniowo z liści herbaty.

  W ciągu pierwszych dwóch minut uwalniane są substancje aromatyczne, w mniejszych ilościach — taniny. Maksymalna ilość tanin, które sprawiają, że herbata jest gorzka i cierpka, osiąga od 4 do 5 minut.

  Gruzińska herbata ma bardziej delikatny i aksamitny smak, ponieważ jest mniej tanin niż herbaty z krajów tropikalnych, można bezpiecznie parzyć ją przez pięć minut, w końcu uzyskać maksymalną ilość składników odżywczych i smaczną herbatę bez goryczy.
  ☕czas parzenia – 2-3 min
  ☕temperatura parzenia – 100°C
  ☕ilość – 1 sasz. / 100-150 ml

Zestawy liofilizowanych owoców