Nasza Herbata Misie żelki są wyjątkowe!
Aby przygotować gorący napój, wystarczy wymieszać jeden lub dwa misie w kubku z gorącą wodą.

Herbata Misie żelki ma sześć różnych smaków owoców – Wailz.pl

Skład herbaty Misie żelki

Misie żelki są wykonane z absolutnie nieszkodliwych składników. Miśki produkowane są z syropu glukozowego, żelatyny, wody, cukru, koncentratu soku winogronowego, ekstraktu z białej herbaty, ekstraktów roślinnych, składników owocowych i kwasu cytrynowego. Kolorystyka misiów jest z pewnością atrakcyjna, ale nie jest spowodowana szkodliwymi składnikami ani nawet dodatkami chemicznymi.
Tylko czyste koncentraty owocowe i warzywne nadają kolor misiom. Herbaty Misie żelki są głównie dla dzieci.

Jaki jest skład herbaty:

  • Syrop glukozowy. Ten bezpieczny syrop nadaje misiowi typowy, czysty wygląd.
  • Składniki owocowe. Misie zawierają co najmniej 10% składnika owocowego, który nadaje im owocowy smak i słodycz. Zawierają one koncentrat soku jabłkowego, biały sok winogronowy, sok morelowy i gruszkowy.
  • Ekstrakt z białej herbaty. Herbata Misie żelki zawiera prawdziwą herbatę, tj. ekstrakt z herbaty, który nadaje jej aromat.
  • Woda. Ważnym składnikiem jest oczywiście wysokiej jakości woda, składnik rozpuszczalny, dzięki któremu miś topi się po podlewaniu.
  • Żelatyna. Dzięki żelatynie misie zachowują swój kształt, stają się bardziej miękkie i elastyczne.
  • Cukier. Cukier utrzymuje misia w formie i nie trzeba słodzić herbaty. Cukier działa jak spoiwo.
  • Kwas cytrynowy. Ze względu na dłuższy okres trwałości dodajemy również minimum kwasu cytrynowego do misiów.
  • Wosk Carnauba. Ten naturalny wosk nadaje misiom lśniący wygląd i zapobiega ich sklejaniu się. Stosowanie wosku Carnauba jest powszechne w zdecydowanej większości słodyczy do żucia.

Spróbuj Herbaty Misie żelki, którą ty i twoje dzieci będziecie kochać. Jeśli nie słodzisz dużo herbaty, włóż do filiżanki tylko jednego misia; jeśli chcesz się cieszyć słodką herbatą, możesz włożyć dwa lub nawet trzy.

Ciesz się tymi owocowymi smakami!