Gemuani

Gemuani Ltd jest uznawana za innowatora w produkcji rolnej i przetwórstwie, zdobywając reputację produktów rolnych o wysokiej jakości, pożywne i wartościowe produkty rolne.

Mając misję produkcji zdrowej żywności i ochrony środowiska, firma utrzymuje najwyższe, uznane na całym świecie standardy bezpieczeństwa żywności i jaka pierwsza w regionie stosuje metody produkcji bez odpadów.

Położony w bioaktywne zróżnicowane zachodnim regionie Gruzji i położony między Morzem Czarnym a Kaukazem, Gemuani Ltd utrzymuje 111 ha dobrze prosperujących sadów herbacianych, orzechowych i kiwi wraz z najnowocześniejszym zakładem przetwórstwa owoców i warzyw.

Uznając potrzebę ciągłych innowacji i ekspansji oraz rosnące zapotrzebowanie na użyteczny owoce i warzywa, Gemuani zaprojektował i otworzył najnowocześniejszą instalację do liofilizacji.

Freeze-Drying to całkowicie naturalny proces, który usuwa 97% wilgoci ze świeżych owoców i warzyw.

Dzięki tej dodatkowej możliwości i korzystaniu z obfitych zapasów owoców pochodzących z własnej plantacji, a także z innych w regionie, firma wprowadziła Gemuani Crisps – linię wszystkich naturalnych, liofilizowanych przekąsek.

Zrobione ze świeżych, pełnych owoców bez dodatków, słodzików i konserwantów, te lekkie, chrupiące i pyszne liofilizowane przekąski owocowe są idealne dla supermarketów, sklepów spożywczych i innych tego typu sklepów oferujących zdrowy styl życia.

Suszenie sublimacyjne

Najbardziej elegancki i skuteczny sposób na zachowanie żywności.

GEMUANI CRISPS

ZDROWA ALTERNATYWA CHIPSÓW I TŁUSZCZOWYCH PRZEKĄSKI!

• 100% całkowicie naturalne, liofilizowane owoce i warzywa.

• Brak dodatków. Bez konserwantów. Bez tłuszczu. Bez dodatku cukru lub substancji słodzących.

• Utrzymywane do 98% witamin i składników odżywczych znajdujących się w świeżych owocach.

• Zastosowano najbardziej zaawansowaną i bezpieczną technologię do konserwacji składników odżywczych, witamin, aromatu, smaku, koloru i kształtu świeżych owoców i warzyw

• Pakowane w wysokiej jakości torby i słoiki, aby chronić przed wilgocią i światłem oraz przedłużyć okres przydatności do spożycia.

Gdziekolwiek pójdziesz, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz…

GEMUANI CISPS – pyszna ucztowano – idealna na każdą okazję

Gemuani składniki

• Tylko owoce, warzywa lub zioła

• Można dodawać do ulubionych płatków, płatków owsianych, jogurtów, koktajli, lodów, czekoladek i wypieków

• Można go ponownie nawodnić przy użyciu gorącej i zimnej wody.

• Brak odpadów

• Bez siekania

• Długi okres trwałości

Gemuani zdobył tytuł GLOBAL G.A.P. certyfikat i ustanowił standard nowoczesnych operacji plantacji w Gruzji.

Mocna podstawa rolna.

Koncentruje się na zdrowiu i bezpieczeństwie

Gemuani jest dumny z możliwości dostarczenia najlepiej smakującego, wyjątkowo słodkiego i intensywnie zielonego kiwi, które ma do zaoferowania Gruzja.

Choć dziewicze otoczenie firmy jest ważnym czynnikiem, którego nie można przeoczyć, Gemuani Ltd empatyczny w kwestii unikania azotanów, pestycydów i innych podobnie szkodliwych czynników, jak również utrzymywania niezaprzeczalnie bezpiecznego higienicznego miejsca pracy.

Kup owoce liofilizowane już teraz na naszej stronie!